Samodzielnie planowane wakacje to szansa na przygodę życia

Podróże planowane przez Internet od początku do końca coraz bardziej interesują turystów. Jak informuje portal Expressbooking.com, turyści coraz częściej wybierają urlop szyty na miarę.

Zaletą planowania podróży na własną rękę jest swoboda. Podróżnik może wybrać zarówno spośród najsłynniejszych kurortów, jak i z hoteli położonych w mniej popularnych miejscach. Dodatkową korzyścią, płynącą z rezerwowania hotelu na własną rękę, jest możliwość zaplanowania szerszej wyprawy po kraju i daje szansę na poznanie większej ilości atrakcji turystycznych.

– Internetowe portale mają znaczny udział we wzrastającej popularności samodzielnie planowanych wyjazdów, gdyż projektujący swoje wojaże podróżnik, ma w zasięgu ręki olbrzymią bazę hoteli i połączeń komunikacyjnych, na które z łatwością może zarezerwować bilety – mówi Joanna Kuźmicka z Expressbooking.com.

Samodzielne planowanie wyjazdu to także pełna kontrola nad wszystkimi składowymi wycieczki i okazja do nadania jej osobistego wymiaru. Można zaprojektować wyjazd pod kątem własnych zainteresowań. Eliminujemy w ten sposób nie interesujące nas rozrywki i zorganizowanie przygody, którą zapamiętamy na długo. Samodzielne planowane urlopu to również wybór terminu w najbardziej pasującym nam momencie.

Podobne informacje