Lista biur podróży w Polsce [spis]

Zastanawiacie się, które biura podróży w Polsce są największe i najbardziej popularne? Sprawdźcie na tej liście.

(stan na 2014 rok)

Biuro Podróży Itaka – praktycznie wszystkie popularne kierunki wakacji, sprzedaż biletów lotniczych – www.itaka.pl

TUI Poland – szeroka oferta wakacji latem i zimą, bilety lotnicze – www.tui.pl

Rainbow Tours – szybko rozwijające się biuro podróży, które oferuje bogatą ofertę wycieczek – www.rainbowtours.pl

Wezyr Holidays – wszechstronna lista kierunków, wiele lat na rynku – www.wezyrholidays.pl

Neckermann – biuro podróży należące do dużej grupy Thomas Cook, bogata lista destynacji – www.neckermann.pl

Sun & Fun – kilkanaście kierunków, Sri Lanka, Emiraty Arabskie i Morze Śródziemne – www.sunfun.pl

Alfa Star – Tajlandia, Meksyk, Wyspy Kanaryjskie i Morze Śródziemne – www.alfastar.pl

Exim Tours – wiele kierunków w Europie i na świecie – www.eximtours.pl

Grecos – głównie Grecja i jej wyspy, ale też np. Majorka – www.grecos.pl

LogosTour – wakacje egzotyczne i poznawanie świata oraz trochę wczasów w Europie – www.logostour.pl

Ecco Holiday – wakacje w klimacie śródziemnomorskim i zwiedzanie Europy – www.eccoholiday.com

Interhome – domy i apartamenty w 31 krajach, dojazd własny – www.interhome.pl

Funclub – kilkanaście państw Europy i ciekawe pakiety tematyczne – www.funclub.pl

7islands – Grecja, Hiszpania, Bułgaria – www.7islands.pl

Wygoda Travel – zimą narty we Włoszech i w Austrii, a latem Bułgaria, Grecja, Włochy, Chorwacja i Czarnogóra – www.wygodatravel.pl

Trade & Travel – wiele kierunków egzotycznych i europejskich – www.twojepodroze.com.pl

Almatur Polska – oferta wielu destynacji plus pakiety dla narciarzy i studentów – www.almatur.pl

CT Poland – wycieczki do Azji, w tym Chin – www.ctpoland.com.pl

Logos Travel Marek Śliwka – różne wyprawy dla podróżników – www.wyprawy.pl

Best Reisen Group – egzotyka i wakacje w tropikach – www.bestreisengroup.pl

Patron Travel – pielgrzymki z biurem podróży franciszkanów – www.patrontravel.pl

Olimp – różne oferty, głównie Morze Śródziemne oraz narty zimą – www.olimp.travel.pl

BUT – narty

Citron Travel – Cypr Północny, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania, Egipt, Turcja

Sigma Travel – wycieczki w różne miejsca na świecie, w tym objazdówki po Europie – www.sigma-travel.com.pl

Active Travel – różne oferty podróży i wakacji – www.activetravel.pl

Otium – narty w Alpach – www.otium.pl

Opal Travel – egzotyka – www.opaltravel.pl

Viva Club / Sunshine Holiday – Morze Śródziemne i Emiraty Arabskie – www.vivaclub.eu


Wakacje

DODAJ INFO: ZASADY | Zaloguj

Newsletter:


ZOBACZ