Przewodnik Turystyczny | Ciekawostki

Tagi | ,

Urlop we dwoje w Hotelu Zamek Lubliniec

Napisane 15 stycznia 2013 przez Przewodnik Praktyczny

Zamiast na zagraniczne wczasy może pojedziecie do przytulnego hotelu za miastem? Weekend we dwoje może być wypełniony rozrywką, sportem lub relaksem, albo wszystkim naraz.

Jeśli potrzebujesz regeneracji i ładowania akumulatorów – oczywiście tych „w przenośni” – to masz na to parę sposobów. Oferty hotelowe obfitują w ciekawe propozycje. Znajdziesz coś i dla leniuchów – jak SPA i kolacje w restauracji, i dla tych bardziej aktywnych – łowy lub zwiedzanie z przewodnikiem.

SPA Hotel Lubliniec

Hotel Zamek Lubliniec

Odpoczynek w SPA

Jesteście zapracowaną parą, która w czasie urlopu pragnie odpoczynku? Wybierzcie w takim razie coś z bogatej oferty zabiegów w salonach SPA. Pary mogą korzystać z różnorodnych rytuałów razem lub osobno. SPA bowiem dawno przestało być zarezerwowane tylko i wyłącznie dla Pań.

Wszystkie zabiegi posiadają wersje „dla Niej” lub „dla Niego” i dostosowane są do ich odmiennych potrzeb. Na który z nich warto się zdecydować? – Na twarz polecamy pielęgnujący zabieg o nazwie Uczta Królewska, wzmacniający ochronny płaszcz lipidowy skóry. Jednocześnie oferujemy zabiegi na ciało dla niej i dla niego. Te z pestkami winogron dogłębnie oczyszczają skórę i usuwają zalegające w niej toksyny, pozostawiając skórę gładką, zrewitalizowaną i promieniującą świeżością – mówi Daniela Stier z Hotelu Zamek Lubliniec prowadzącego ekskluzywne SPA.

Zwiedzanie z przewodnikiem

A co, jeśli para oczekuje od urlopu emocji i zdecydowanie bardziej aktywnego wypoczynku? Żądni wrażeń mogą wybrać się na przykład na polowania, których oferta jest mocno zróżnicowana – dostępne są opcje z przewodnikiem, indywidualnie lub grupowo. Licencję myśliwską otrzymujemy w pakiecie razem z prawdziwą ucztą – tradycyjnym wyżywieniem polowym. Oprócz tego są dodatkowe atrakcje, m.in. przyrządzanie dań z własnych łowów lub preparowanie myśliwskiego trofeum. Nudzić nie będą się także ci, którzy lubią sport w nowoczesnym wydaniu. Ukochany przez wielu panów golf jest w ofercie dobrych hoteli dzisiaj standardem. Chętnych nie zabraknie także na bardzo popularny nordic walking. Z kolei dla miłośników zwierząt i tradycji też coś się znajdzie – nauka jazdy konnej pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia. A jeśli pogoda nie dopisze, możemy wybrać sporty nie wymagające aktywności na zewnątrz, jak np. bilard.

Urlop razem lub osobno

Wszystkie atrakcje oferowane są w rozmaitych formach i pakietach. Możemy wybrać zajęcia pojedyncze, cykliczne, odbywać je indywidualnie, w parze lub grupie. Wszystko zależy od potrzeb i zainteresowań. Co bowiem jeśli jedno z nas w czasie urlopu chce tylko relaksu i zabiegów w SPA, a drugie oczekuje przygód, ruchu i nowych wrażeń? Oferty dają możliwość wyboru pakietów atrakcji
specjalnie dla par, gdzie wszystkie zajęcia są połączone lub w opcji oddzielnej, z instruktorem lub bez. Gdy więc ukochany biega po lesie w poszukiwaniu zwierzyny, ona może zażywać relaksującego masażu. Dzięki temu oboje spotkają się wypoczęci i zadowoleni na wieczornej, romantycznej kolacji, w trakcie której też nie zabraknie kulinarnych specjałów rozpieszczających podniebienia. I tutaj
również menu powinno być urozmaicone, aby każdemu smakowało: – Należy pamiętać, że restauracja to nie tylko jedzenie, ale również, a może przede wszystkim, klimat. Odpowiednia muzyka, świece i piękne zapachy umilą nam posiłek – wyjaśnia Daniela Stier.

Leave a Reply

*


Wakacje

DODAJ INFO: ZASADY | Zaloguj

Newsletter:


ZOBACZ