Przewodnik Turystyczny | Nowe

Ucz się języka hiszpańskiego na smartfonie

Napisane 21 stycznia 2012 przez Przewodnik Praktyczny

Jest nowa ciekawa aplikacja na smartfony do nauki hiszpańskiego. YouGO! i Tweeba.pl wydały program Ucz się języka hiszpańskiego na system Android.

Skutecznie zastępuje ona słowniki, podręczniki do hiszpańskiego czy fiszki. Lekcje pogrupowane są tematami. Można także wziąć udział w teście oceniającym wiedzę.

– Rozwijane są równolegle inne programy, takie jak rozmówki polsko-hiszpańskie oraz portal uczsiejezyka.pl. We współpracy z tweeba.pl, programistami aplikacji mobilnych, możemy zaoferować naszym klientom dodatkową pomoc w podróży. Program na smartfonie z Androidem, dostępny o każdej porze i sytuacji, to bardzo przydatne narzędzie. Nie trzeba już nosić ze sobą rozmówek – mówi Grzegorz Pękała z firmy YouGO!.

Aplikację można pobrać z Android Market: https://market.android.com/details?id=pl.tweeba.spanish

Język hiszpański

Naucz się hiszpańskiego dzięki smartfonowi

Najnowsza wersja przyniosła funkcję testów i nowe lekcje oraz poprawiła załączanie głosu lektora. W ostatnim miesiącu aplikację zainstalowały ponad 2 000 osób. Zespół YouGO! pracuje też nad mobilnym przewodnikiem z mapą i opisami atrakcji turystycznych. Już teraz działa z kolei portal turystyczny www.yougo.pl pozwalający na tworzenie przewodników turystycznych wedle indywidualnych potrzeb turystów.

Leave a Reply

*


Wakacje

DODAJ INFO: ZASADY | Zaloguj

Newsletter:


ZOBACZ