Rainbow Tours – promocje w lutym

„Wielkie rodzinne wakacje za całkiem małe pieniądze” z rabatami na wakacje z dziećmi oraz „Kinderplaneta” to nowe promocje Rainbow Tours.

Touroperator proponuje swoim klientom wypoczynek w hotelach najlepszych dla rodzinnego wypoczynku. Nadal obowiązują też rabaty do 23% dla dorosłych.

Figlokluby
Rainbow Tours daje rabaty na wakacje z dziećmi

Promocja „Wielkie rodzinne wakacje za całkiem małe pieniądze” obejmuje prawie dziewięćdziesiąt hoteli w dziesięciu państwach. Ceny dla dzieci są niższe nawet o 300 złotych. Zaczynają się od 570 złotych.

– Kierowaliśmy się atrakcyjnością hoteli dla rodzin z dziećmi oraz lokalizacją. Staraliśmy się, aby w większości kierunków znalazły się również hotele z naszymi Figloklubami – mówi Emilia Bratkowska z Rainbow Tours.

Luty to także początek kampanii prowadzonej na terenie sal zabaw dla dzieci w całej Polsce. Promuje ona witrynę www.figlokluby.pl. Dzięki animacjom z małpką Figlo pokazuje namiastkę Figloklubu, który działa m.in. w Hiszpanii i Grecji. Udział bierze 80 sal, w tym 19 z sieci „Kinderplaneta”. Każdy klient, który pojawi się z pozostawianą w sali zabaw ulotką w salonie sprzedaży Rainbow Tours oraz kilku salonach „ABC – Świat podróży”, kupi wycieczkę z Figloklubem i zaloguje się na stronie figlokluby.pl – otrzyma prezent od animatora w miejscu wypoczynku. Klienci, którzy wybiorą inny wyjazd, upominek odbiorą w biurze podróży. Akcja potrwa do co najmniej początku czerwca 2012 roku.

Podobne informacje