Budżetowa propozycja hotelowa dla grupy znajomych, którzy chcą się bawić w Warszawie

Warszawa nocą przyciąga młodych ludzi niczym magnes. Nic dziwnego, bo stolica oferuje niezliczone możliwości rozrywki i tętni życiem, a już w szczególności w weekendy. Biorąc pod uwagę m.in., że podróże lotnicze pomiędzy największymi miastami w Polsce są coraz popularniejsza i tańsze, kilkudniowy wypad grona znajomych pochodzących np. z Krakowa, Poznania czy Gdańska nie stanowi większego problemu. Na początek trzeba jednak wybrać hotel. W przypadku młodych ludzi liczy się przede wszystkim przystępna cena i dobra lokalizacja. W Warszawie oba warunki spełnia ibis budget Warszawa Centrum.

Hotel w centrum Warszawy

Dobra lokalizacja i komfortowe warunki

Położenie obiektu, który dawniej działał pod nazwą Etap Hotel sprzyja beztroskiej zabawie. Do ibis budget Warszawa Centrum jest blisko zarówno z dworca kolejowego, jak i lotniska na Okęciu. Oferowane w przystępnej cenie pokoje są komfortowe i wyposażone w prysznic, toaletę, bezprzewodowy internet i telewizję. Co ważne, hotel działa przez całą dobę i dysponuje udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Co warto zobaczyć w pobliżu ibis budget Warszawa Centrum

Podróżni zanim wyruszą na nocne szaleństwa, mogą wcześniej poznać innego typu warszawskie atrakcje. Tylko kilka minut spaceru wystarczy, żeby odwiedzić Centrum Nauki Kopernik, gdzie w nietypowy i ciekawy sposób zwiedzający poznają tajemnice świata. W sąsiedztwie ibis budget znajdziemy też Pałac Prezydencki, Łazienki Królewskie i halę widowiskowo-sportową Torwar. Pozostając w temacie sportu – Stadion Narodowy także mieści się w sąsiedztwie.

Rozsądne ceny, szybka rezerwacja

Kolejnym ważnym atutem po lokalizacji i komfortowych warunkach są rozsądne ceny, co można sprawdzić na stronie internetowej ibis budget Warszawa Centrum –http://www.accorhotels.com/pl/hotel-6401-ibis-budget-warszawa-centrum-przedtem-etap-hotel/index.shtml. Witryna umożliwia również błyskawiczną rezerwację noclegu i zobaczenie, jak od środka wygląda hotel.    Aby sprawdzić inne hotele w Warszawie grupy Accor, odwiedź: Hotele Warszawa – http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm.

Podobne informacje