Szkolenie: Audyt restauracji

Szkolenie Audyt Restauracji – niezbędny w każdym lokalu przeznaczone jest dla właścicieli i managerów restauracji.

Prowadzący Anna Dębska oraz Filip Fryś przekażą słuchaczom praktyczne wskazówki, jakie efekty przynosi realizacja audytu w lokalu oraz wdrożenie zaproponowanych zmian.

Szkolenie odbędzie się w ramach XVII Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro, 20-22 marca 2013 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Wypełnienie ankiety w trakcie warsztatów pozwoli odpowiedzieć właścicielom i zarządzającym restauracjami na pytanie, czy zasadne jest przeprowadzenie audytu w danym lokalu. Kluczowe pytania postawione w ankiecie to m.in.: Czy zauważyłem ostatnio spadek klientów w moim lokalu?, Czy w moim lokalu jest zbyt mała liczba gości, bym mógł wprowadzać nowości oraz dodatkowe promocje? Pozytywna odpowiedź na któreś z pytań ankietowych jest sygnałem, że warto rozważyć zasadność przeprowadzenia audytu, a co za tym idzie wdrożenia zmian w lokalu. Jak wynika z obserwacji i doświadczenia organizatorki szkolenia – Anny Dębskiej, coraz więcej lokali traci klientów, a następnie kończy działalność. Nie jest to spowodowane wyłącznie kryzysem przetaczającym się przez rynek, lecz wieloma błędami popełnianymi przez zarządzających restauracjami.

Usługa Audyt Klienta obejmuje pełną analizę bieżącej obsługi lokalu, w tym: klienta, pracowników, serwowanych dań, narzędzi promocyjnych lokalu i ich skuteczności. Na przeprowadzenie audytu w większości przypadków wystarczają 2 dni. Następnie kluczowe jest wysłuchanie audytora, zrozumienie jego podpowiedzi oraz ich analiza. Najistotniejszym krokiem jest jednak natychmiastowe i konsekwentne wprowadzenie sugestii i uwag w życie. Jak podsumowuje Anna Dębska: „To trudne, bo trzeba pozbyć się przyzwyczajeń, które bardzo często są przyczyną problemów restauracji. Bez tego kroku restauracja nie ma racji bytu. Sama wizyta audytora nie pomoże. Najważniejsza jest szybka eliminacja błędów, które blokują poprawny rozwój restauracji.”

Po zakończeniu szkolenia „Audyt Restauracji – niezbędny w każdym lokalu” uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa. Dodatkowo biorący udział dostaną materiały pomocnicze oraz ankietę do bieżącej weryfikacji zapotrzebowania na audyt.

Warsztaty w ramach Targów EuroGastro są bezpłatne, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja i wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie organizatora szkolenia: www.gdziezjesc.info/eurogastro.htm
Szkolenie odbędzie się na terenie Targów EuroGastro, na które obowiązuje oddzielna rejestracja, której można dokonać na miejscu lub on-line na www.eurogastro.com.pl/rejestracja.

Opatija Unterkunfte

Podobne informacje