Tunezja – raj wyjazdów all inclusive

Tunezja jest obok Egiptu jednym z najczęstszych celów naszych wakacyjnych podróży. Nic dziwnego, dużą część propozycji biur podróży stanowią oferty wyjazdu właśnie w to niezwykłe miejsce, gdzie egzotyka łączy się z europejskimi standardami, a niewygórowana cena nie wyklucza wcale wypoczynku w dobrych warunkach. W Tunezji czekają na nas także świetne oferty typu all inclusive, zawierające wyżywienie i inne dodatki w cenie.

Tunezja Plaża

All inclusive dla plażowiczów

Jeśli liczymy na piaszczyste plaże z pięknymi palmami, które można będzie uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach, to Tunezja spełni nasze oczekiwania. Nie brak tu przestrzeni do beztroskiego wylegiwania się na plaży i korzystania z ciepłej wody czy grzejącego słońca. Część hoteli oferuje basen kryty lub własne kąpielisko przy plaży. Dzięki doskonałemu zapleczu możemy spędzać całe dni nie opuszczając terenu hotelu, a jednocześnie korzystając ze wszystkich uroków tego niezwykłego kraju. Mając taki zamiar, warto wybrać właśnie opcję all inclusive – wyższe ceny stanowią w przypadku tych ofert zapewnienie, że dostaniemy na miejscu pyszne wyżywienie, dostęp do basenu czy strefy SPA, a także inne bonusy. To opłacalne rozwiązanie, oszczędzające nam również stresu związanego z ewentualnymi wydatkami na miejscu.

Pora na zwiedzanie

Jeżeli preferujmy wycieczki objazdowe, również będziemy mieli z czego wybierać. Także wybierając taką opcję możemy zdecydować się na wyjazd do Tunezji typu all inclusive – wystarczy znaleźć w Internecie rzetelną firmę np. fly.pl. Bez problemu zarezerwujemy pokój dwuosobowy czy rodzinny, dobierzemy interesujący nas region, długość pobytu i inne szczegóły. Decydując się na taką wyprawę możemy często liczyć na wsparcie przewodnika, który zadba o to, by naszym oczom nie umknęły żadne lokalne atrakcje. Taka osoba okrasi też historyczne fakty ciekawymi anegdotami, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Pamiętajmy, że pragnąc oszczędzić możemy wybrać dojazd własny i samodzielnie znaleźć tanie bilety lotnicze. Warto wówczas znaleźć wycieczkę rozpoczynającą się w hotelu blisko lotniska.

Wakacje w Tunezji z dziećmi

Rodzinny wyjazd do Tunezji to doskonały pomysł. Maluchy chętnie spędzają czas na plaży, chlapiąc się beztrosko w wodzie lub budując zamki z piasku. Wybierając program all inclusive będziemy mogli liczyć na pyszne przekąski serwowane naszym pociechom, a także liczne atrakcje, jak na przykład animacje, prowadzone często nawet w języku polskim. W zależności od wieku dziecka, będziemy mogli zapewnić mu także inne wspaniałe przeżycia – z pewnością z chęcią spróbuje uprawiać różne sporty wodne, a szczytem marzeń stanie się wizyta w jednym z licznych parków wodnych.

Podobne informacje