YouGO! Magazine zwiedza Barcelonę

Hiszpania i przewodnik po Barcelonie to tematy główne magazynu o podróżach YouGO! Magazine 1/2012.

Barcelona HiszpaniaHiszpania jest jednym z najlepszych miejsc do odpoczynku oraz poznawania nowych ludzi, zwyczajów czy kuchni. W YouGO! Magazine znajdziecie wywiad z Agnieszką Piech, która była już w niejednym miejscu Półwyspu Iberyjskiego. W wydaniu także najważniejsze fiesty i najważniejsze miejsca Andaluzji. Główną atrakcją jest jendak przewodnik po Barcelonie z mapą oraz praktycznymi wskazówkami. Jordi Serra, dyrektor logistyki komitetu organizacyjnego Igrzysk Olimpijskich w 1992 roku, ekskluzywnie dla YouGO! Magazine napisał o wpływie zawodów na turystykę w Barcelonie.

Wydanie uzupełniają reportaże z Turcji, Bułgarii i trekingu po Himalajach. W konkursie można wygrać weekendowy pobyt w Szczawnicy – wystarczy przesłać swoją relację z dowolnej podróży.

– Stawiamy na praktyczne porady i fantastyczne fotografie naszych Czytelników – mówi Grzegorz Pękała z YouGO! – W serwisie www.yougo.pl publikowane są multimedialne materiały dodatkowe, takie jak film o Barcelonie czy planowana na połowę marca relacja na żywo z Las Fallas w Walencji. Oprócz tego proponujemy konkurs na najciekawsze relacje z podróży. Do wygrania jest weekendowy pobyt w Willi Pod Sadami w Szczawnicy.

YouGO! Magazine dostępny jest pod adresem www.yougo.pl/magazine oraz online w serwisie Spoti.pl.

– Spoti.pl jest pierwszym w Polsce portalem social reading, który oferuje wiele ciekawych funkcjonalności zarówno wydawcom, jak i czytelnikom. Wydawcy mają do dyspozycji bezpłatne narzędzie do samodzielnego publikowania treści (książek, magazynów, prezentacji). Użytkownicy zaś otrzymują dostęp do zbioru unikatowych publikacji, które mogą czytać, dzielić się z innymi, komentować i tworzyć grupy podobnych zainteresowań – mówi Michał Fokt ze Spoti.pl.

Krakowska firma YouGO! wydaje nie tylko internetowy magazyn online, ale również prowadzi portale turystyczne i aplikacje dla turystów na smartfony.

Podobne informacje