Wygraj wycieczkę do Szwecji

Wycieczka do Szwecji czeka na tych, którzy przeczytają najnowszą powieść Jonasa Jonassona.

Stulatek Jonasson
Książka "Stulatek, który wyskoczył przez okno"
Okazją do zabawy w podróżowanie jest promocja książki „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”. W konkursie weźmiesz udział na Facebooku, gdzie w aplikacji na mapie świata zaznaczasz bliskie sercu miejsca i odnaleźć państwa, w których gościł tytułowy stulatek. Można dodawać opinie i fotografie. Każda akcja to dodatkowe punkty. Kto będzie miał ich najwięcej, ma szansę na atrakcyjne nagrody. Główną nagrodą jest voucher wart 3000 zł na wycieczkę do Szwecji.

Najnowsza powieść szwedzkiego pisarza określana jest mianem szwedzkiego Forresta Gumpa. Podczas imprezy w domu starców w swoje setne urodziny Allan, jubilat, wyskakuje przez okno. Ostatnia podróż życia to zwiedzanie Szwecji, poznawanie nowych przyjaciół. Ukrywa się też przed organami ścigania, które chcą go obarczyć winą za potrójne morderstwo. Książka Jonassona to też podróż przez XX wiek. Allan wspomina, że jadł kolację z Trumanem, pił wódkę ze Stalinem i leciał samolotem z Churchilem.

Aplikacja konkursowa jest tutaj.
Zabawa trwa do 22 lutego.
Nagrodę główną ufundowała wyszukiwarka ofert turystycznych Qtravel.pl.

Książkę Jonas Jonasson „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” kupisz w dobrych księgarniach oraz na weltbild.pl

Zobacz też:
Szwecja – okolice jeziora Storsjön w Jämtlandii
Rejs promem Skania na trasie Świnoujście – Ystad (Szwecja)

Podobne informacje