Wakacje planowane z wyprzedzeniem

Wakacje przygotowane z odpowiednim wyprzedzeniem to zwykle atrakcyjne cenowo i spokojnie wybrane oferty.

Nie musisz dużo wydać, aby spędzić w ciekawym miejscu tygodniowy urlop. Portal rezerwacyjny expressbooking.com wybrał najciekawsze propozycje. Za nieco ponad tysiąc złotych możesz spędzić kilka czerwcowych dni w hotelu trzygwiazdkowym na Malcie. W cenie wakacji jest bilet lotniczy z Warszawy.

Siedem dni na Costa del Sol w Hiszpanii to wydatek ok. 1900 zł od osoby. W tej cenie można zarezerwować bilet lotniczy wraz z pobytem w trzygwiazdkowym hotelu w kurorcie Terremolinos.

Jeśli masz około trzech tysięcy złotych na osobę, możesz skorzystać z podróży w sierpniu do tak egzotycznych miejsc na świecie jak Bangkok czy Hanoi (urlop tygodniowy). W cenie ofert są już koszty przelotu.

Wiele osób korzysta z rezerwacji wakacji w biurach podróży. Jeśli jednak chcesz w pełni decydować o tym, jaką formę przybiorą wakacje, skorzystaj z możliwości samodzielnego komponowania połączeń lotniczych i hoteli. Poszukując okazji z wyprzedzeniem, można znaleźć naprawdę ciekawe oferty, które tydzień urlopu zamienią w prawdziwą przygodę.

Więcej ciekawych wyjazdów na kieszeń każdego można wyszukać na www.expressbooking.com.

Wakacje Wyprzedzenie

Podobne informacje