Lufthansa proponuje niskie ceny biletów z Berlina. Od 49 euro.

Loty Lufthansa Promocja
Gdzie lecieć na zakupy z Lufthansą? Czytamy o tym w newsletterze:

Mediolan

Oprócz niepowtarzalnych dzieł sztuki i szerokiego programu kulturowego miasto jest słynne na całym świecie z topowych marek świata mody i ciekawych Newcomer-Labels. Jednym z najbardziej ekskluzywnych adresów na zakupy jest Via Montenapoleone. Ciesz się na niesamowity wybór ofert światowych firm. Przy deptaku Via Fiori Chiari znajdziesz obok wielu świetnych butików mnóstwo uroczych barów, restauracji i kafejek. Lubisz styl wielkich miast? Mediolan oferuje Ci obok renomowanych domów handlowych również wiele pchlich targów, jak np. Mercato di Via Fauche. Warto zajrzeć również do największego outletu w Europie pod Mediolanem.

Barcelona

W Barcelonie możesz z dziecinną łatwością połączyć zakupy i zwiedzanie miasta. Zachwycaj się nie tylko budowlami Gaudiego, lecz także niewiarygodną ilością sklepów. Shopping Line w Barcelonie to bardzo różnorodna mila handlowa w samym sercu miasta o niesamowitej długości 5 kilometrów. Poznaj w Barcelonie fantastyczne domy handlowe, jak np. Corte Inglés, w którym mocniej zabije każde spragnione zakupów serce.

Londyn

Stolica Wielkiej Brytanii jest na samej górze listy udanych zakupów. Poznaj połączenie stylistów mody i uroczych sklepów z ciuchami z tzw. „drugiej ręki”. London oferuje Ci wielki wybór ekskluzywnych sklepów. Jednym z największych i najbardziej znanych jest Harrods. Będąc w Londynie nie możesz w żadnym wypadku zapomnieć o pchlich targach.

Istambuł

Również Istambuł zajmuje wysoką pozycję na liście zakupów. Daj się oczarować bazarom i wspaniałej modzie pasaży i deptaków handlowych. Najwięcej ekskluzywnych sklepów przyjaciele mody znajdą wokół Placu Taksim. W Istambule oprócz najnowszej mody możesz kupić również wyjątkowe antyki.

Paryż

W mieście miłości z pewnością zakochasz się w niepowtarzalnych sklepach, wspaniałych pchlich targach i przednich butikach sławnych projektantów mody. Absolutna konieczność: przechadzka po znanych Polach Elizejskich z wieloma możliwościami zakupów. W Paryżu nie możesz pominąć również sieci sklepów Galeries Lafayette. Odkryj uroki zakupów w robiącym wrażenie sklepie w stylu secesyjnym.

Ceny tanich lotów Lufthansa

Od takich kwot można latać po Europie z tradycyjną linią lotniczą Lufthansa. Wystarczy dotrzeć do Berlina, na przykład autobusem Ecolines z Warszawy, który jest obecnie również sprzedawany w promocyjnej cenie.

Lufthansa Berlin

Rezerwacje lotów Lufthansa z Berlina na www.lufthansa.com

Podobne informacje