Majówka 2012 z biurem podróży

Długi weekend majowy 2012 to okazja do ciekawych, krótkich wakacji. Wśród wielu propozycji są weekendy w Europie.

Możemy udać się na zwiedzanie lub wypoczynek. Zwiedzanie Paryża, miejscowości we Włoszech czy na Bałkanach albo relaks na greckich wyspach, na przykład na Rodos lub Krecie ma w swojej ofercie Rainbow Tours. – Miejsca powoli się kończą. Ma to związek z tym, biorąc tylko kilka dni urlopu można mieć aż dziewięć dni wolnych – mówi Emilia Bratkowska z Rainbow Tours. – Do Peru polecą dwie dodatkowe grupy turystów. Cieszy nas zainteresowanie nowościami, takimi jak, Cypr, Jordania czy Emiraty Arabskie.

Cypr 2012
Majówka 2012 na Cyprze

Popularne są wycieczki objazdowe po Francji, Niemczech, Włoszech i krajach bałtyckich. Więcej osób pyta o Holandię i ogrody Keukenhof, gdzie w tym roku przewodnim tematem jest Polska. Ciekawość budzi też zwiedzanie Izraela, Turcji, Emiratów Arabskich, Grecji i Uzbekistanu – samolotem. Są nowe wyjazdy do Czarnogóry i Albanii oraz zwiedzanie Portugalii i Jordanii. W dalszą podróż możemy udać się do Chin, Peru, Stanów Zjednoczonych czy Tajlandii. Wraca też zainteresowanie Egiptem.

Niezawodne są też takie hity długiego weekendu majowego jak Wyspy Greckie (Kreta, Rodos), hiszpańskie Majorka, Wyspy Kanaryjskie czy Costa del Sol, a także Tunezja, Cypr, Maroko i Chorwacja.

Dokąd Wy wybierzecie się na Majówkę 2012? Skomentuj!

Asuan Egipt
Majówka 2012 w Egipcie

fotografie Egiptu i Cypru – Rainbow Tours

Podobne informacje