Grecja 2012 z Rainbow Tours

W ofercie touroperatora są nowe hotele na wyłączność, szersza oferta rodzinna, jak również nowe wycieczki objazdowe. Wakacje w Grecji zapowiadają się niezwykle ciekawie.

Kos
Wyspa Kos w Grecji

– Grecja to świetne miejsce na wakacje dla każdego – mówi Wojciech Tyndorf z Rainbow Tours. – Wybraliśmy hotele znane i sprawdzone na polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami. Z wieloma z nich podpisaliśmy kontrakty wyłącznościowe. Dzięki temu ceny naszych hoteli dla klientów są bardzo konkurencyjne oraz dużo niższe niż w roku ubiegłym.

Teraz jest w ofercie ponad 70 hoteli w Grecji w takich miejscach jak Kreta, Kos, Rodos, Zakynthos, Riwiera Olimpijska, Chalkidiki czy Peloponez. Nowość to między innymi wyspa Korfu. Figlokluby dla rodzin z dziećmi czekają w ośmiu obiektach. Są oferty dla dużych rodzin, takich jak dwoje dorosłych i trójka pociech. Z kolei Hotel „Papas” na Peloponezie przyjmuje za darmo wszystkie zgłoszone dzieci. Dla bardziej rozrywkowych i gości odpoczywających bez dzieci są oferty w Laganas na wyspie Zakynthos czy Faliraki na Rodos. Tym, którzy chcą zaznać spokojniejszego wypoczynku polecane są Korfu i Kreta.

Programów objazdowych autokarem i samolotem jest dziewięć, w tym nowe: „Albania i Macedonia- w krainie orłów” z wypoczynkiem na Korfu, „Zachodnia Grecja i wyspy Morza Jońskiego” z możliwością odpoczynku na Peloponezie oraz rejs „Egejska Odyseja”. Rainbow Tours zaprasza też do zwiedzenia Cyklad podczas „Przystanku Cyklady” oraz „Z wyspy na wyspę – Mykonos i Santorini”.

Delfy
Delfy w Grecji

zdjęcia: mat. prasowe Rainbow Tours

Interesuje Cię zwiedzanie Grecji? Zobacz też:
Delfy
Meteory

Podobne informacje