Dokąd na wycieczkę w weekend majowy cd.

Wizyty w Disneylandzie i wypady do europejskich metropolii – to pomysły na majówkę 2012.

Poza samolotowymi wycieczkami na ciepłe plaże Egiptu i Turcji, popularnością wśród turystów szukających pomysłu na majowy weekend cieszą się w tym roku także wycieczki autokarowe i oferta z dojazdem własnym. Długi weekend majowy w tym roku to nawet 9 dni.

Wakacje Egipt
Wakacje w Egipcie to ciekawy pomysł na odpoczynek

Klienci QTravel.pl, wyszukiwarki ofert turystycznych, mogą wybierać spośród prawie 3,5 tysiąca wycieczek rozpoczynających się 28 kwietnia. Jeśli długi weekend chcesz spędzić egzotycznie, znajdziesz ciekawe propozycje na Kubę, do Peru czy Boliwii. Możliwa jest też wizyta w Chinach. W tym roku wyjątkową popularnością cieszą się wyjazdy do europejskich metropolii. Rzym, Londyn, Paryż, ale także Kopenhaga i Oslo – to pomysły na wycieczki zagraniczne. City breaki dostępne są w wersji samolotowej, jak i autokarowej. Matimpex Travel zaprasza na majowy wypad do Lizbony. Możesz wybrać też 4 dni w Barcelonie. Z biurem podróży Itaka zwiedzimy zakątki Włoch, Francji, Czech, Chorwacji czy też Maroko. Są też oferty zwiedzenia siedmiu stolic w ciągu tygodnia.

Propozycja dla dzieci i ich rodziców to wycieczki do europejskich parków rozrywki – Disneyland w Paryżu, ale także duński Legoland, Asterix Park pod Paryżem oraz znajdujące się w okolicy Berlina tropikalne wyspy – Tropical Islands. Wycieczki do parków rozrywki mają biura podróży Itaka, Rainbow Tours, Neckermann, Almatur.

Przebojem sezonu dla łaknących słońca i temperatur przekraczających 20 stopni jest wypoczynek w hiszpańskim kurorcie Lloret de Mar, który zyskał sławę dzięki serialowi „Pamiętnik z wakacji”. Można wykupić wycieczkę samolotem, autokarem lub z dojazdem własnym. Z kolei ci, którzy chcą jeszcze w długi weekend pojeździć na nartach, wciąż mogą wyskoczyć na austriacki lodowiec Pitztal lub Hintertux, zajrzeć do Włoch na Passo Stelvio lub do Szwajcarii na zboczaa Matterhorn.

A Ty dokąd wybierasz się na majówkę 2012?

Poznaj oferty na Qtravel.pl.

Narty Hintertux
Stoki Hintertux także na Majówkę 2012

Podobne informacje