Busem przez świat – Wyprawa American Dream Trip 2012

Studenci znowu ruszają na podbój świata! W te wakacje ekipa Busem przez świat dotrze do Ameryki. Wyprawie patronuje YouGO! – portal turystyczny.

AMERICAN DREAM TRIP 2012 rusza w drogę 1 lipca, a przygoda kończy się po trzech miesiącach – 30 września. Trasa wiedzie przez Kanadę, USA i Meksyk i liczy koło dwudziestu tysięcy kilometrów.

Studenci z Wrocławia dwa lata temu kupili starego busa za dwa tysiące złotych, przemalowali go i ruszyli przez Europę na podbój Portugalii. Dziś ich tropem podążają kolejni młodzi ludzie. Odwiedzili już 28 państw i przeżyli mnóstwo przygód. Tego lata ekipa Busem przez Świat, którą obecnie stanowią studenci z całej Polski w wieku od 20 do 25 lat, uda się w podróż przez Amerykę Północną – Kanadę, USA i Meksyk.

American Dream Trip 2012 będzie okazją do nakręcenia filmu “Jakie jest Twoje marzenie?”, w którym załoga Busa pytać będzie spotkane osoby o ich marzenia. Wśród atrakcji jest też możliwość śledzenia na żywo w Internecie aktualnego położenia Busa. Zespół można wesprzeć zamawiając widokówkę z Ameryki i w efekcie zapewnić Busowi litr paliwa na wyprawę – szczegóły na www.busemprzezswiat.pl

YouGO! i Praktyczny Przewodnik dołączyły do grona patronów medialnych wyprawy. Będziemy na bieżąco śledzić przygotowania i przebieg wyprawy po Ameryce.

Busem przez Świat
Tym razem Busem przez Świat dotrze do USA, Kanady i Meksyku

Take a trip

Podobne informacje