Targi Turystyczne w Warszawie

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITM Warsaw już 27-29 stycznia 2012 roku w Warszawie.

Targi turystyczne 2012 Warszawa

Będzie można odwiedzić poszczególne kraje, regiony i miasta, a także poznać oferty biur podróży i touroperatorów, agencji incetive, hoteli, centrów konferencyjnych, linii lotniczych i innych turystycznych podmiotów. Oferty będą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Targi turystyczne w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie przyciągną ponad 160 wystawców pochodzących z ponad 20 krajów:

  • Niemcy, Ukraina, Macedonia (BRJM), Kanada, Polska
  • Turcja, Algieria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Tunezja, Maroko, Etiopia, Kenia,
  • Indonezja, Indie, Nepal,
  • Armenia, Grecja, Włochy, Andora, Skandynawia – w tym Norwegia.
Warszawa Targi Turystyczne 2012
Logo targów

W części biznesowej targów – ITM Business Tourism – zaprezentuje się 26 wystawców. Będzie też wizyta hosted buyer z Niemiec, Francji, Szwajcarii, Belgii, Rosji, Macedonii (BRJM), Łotwy, Czech, Słowacji, Kanady i Polski. Stworzono też dla wszystkich wystawców Internetowy System Umawiania Spotkań na meetingi biznesowe z kupującymi produkty turystyczne.

Ponad 30 wydarzeń towarzyszących to podsumowanie roku 2011 w turystyce, omówienie trendów na nadchodzący rok i prezentacje najnowszych destynacji, a także warsztaty i seminaria.

Dla dzieci będzie kącik zabaw, a dla starszych spotkania z podróżnikami, strefę relaksu z bezpłatnymi masażami, kawiarnię i grecką tawernę Santorini. Nie zabraknie konkursów z z nagrodami. Ciekawostką będzie też wystawa archiwalnych plakatów turystycznych z lat 1908-1975, dzięki którym poznać można dzieje polskiej promocji turystycznej.

Informacje praktyczne:
Dojazd z centrum Warszawy bezpłatnym autobusem – co 20 minut
Trasa: Zachęta – Uniwersytet – Centrum – Dworzec Centralny – Plac Zawiszy – Expo XXI.

Więcej informacji na www.itm-warsaw.pl

Podobne informacje