Egipt na Targach Lato w Warszawie

Egipt – dla wielu wakacyjny raj – jest dla polskich turystów jednym z najważniejszych kierunków zagranicznych podróży. W tym roku państwo to będzie Krajem Partnerskim XVII Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 20-22 kwietnia 2012 w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Egipt to jedna z niewielu tak przystępnych cenowo destynacji, która przez cały rok gwarantuje doskonałe warunki pogodowe do wypoczynku i korzystania z morskich kąpieli. Po zaledwie czterech godzinach lotu, turyści lądują w krainie pełnej fantastycznych kurortów, szerokich plaż o drobnym piasku i łagodnym zejściu do morza oraz tysięcy kawiarenek, straganów i innych atrakcji. Egipt to również eden dla amatorów nurkowania, którzy mogą podziwiać tu jedną z najpiękniejszych na świecie raf koralowych.

Na 250-metrowym stoisku zachęcać będzie Biuro ds. Turystyki Ambasady Egiptu. Pokazane będą regiony turystyczne Egiptu oraz podane praktyczne informacje. Na stoiskach biur podróży będzie można zarezerwować wycieczki w promocyjnych cenach. Przed halą targów będzie stał egipski namiot z atrakcjami dla dzieci.

– Targi LATO to jedno z ważniejszych wydarzeń turystycznych w Polsce – mówi Ahmed Shokry, Radca ds. Turystyki Biura Ambasady Egiptu – Każdego roku w imprezie uczestniczy kilkuset wystawców z całego świata, a liczba odwiedzających w zeszłym roku przekroczyła dwadzieścia pięć tysięcy. Doceniając zaangażowanie organizatorów Targów w promocję turystyki i dotychczasowe sukcesy, Egipt z największą przyjemnością zaangażował się w tegoroczną edycję, występując w roli Kraju Partnerskiego Targów LATO 2012.

Targi LATO to wyjątkowy kiermasz ofert wakacyjnych, który pozwala w jednym miejscu znaleźć wszystkie elementy niezbędne do zaplanowania udanego urlopu. Bogata oferta wystawców zaspokaja najróżnorodniejsze wymagania odbiorców, w tym zarówno amatorów piaszczystych plaż, zwolenników turystyki aktywnej, jak i rodziny z dziećmi oraz młodzież.

Organizatorzy targów LATO są przekonani, że współpraca z Egiptem, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków, przyczyni się do kolejnego sukcesu imprezy, a także zapewni zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom niezapomniane przeżycia i będzie źródłem wielu ciekawych, przydatnych informacji, a być może nawet okazją do zakupienia konkretnej wycieczki.

Podobne informacje