Urlop we dwoje w Hotelu Zamek Lubliniec

Zamiast na zagraniczne wczasy może pojedziecie do przytulnego hotelu za miastem? Weekend we dwoje może być wypełniony rozrywką, sportem lub relaksem, albo wszystkim naraz.

Jeśli potrzebujesz regeneracji i ładowania akumulatorów – oczywiście tych „w przenośni” – to masz na to parę sposobów. Oferty hotelowe obfitują w ciekawe propozycje. Znajdziesz coś i dla leniuchów – jak SPA i kolacje w restauracji, i dla tych bardziej aktywnych – łowy lub zwiedzanie z przewodnikiem.

SPA Hotel Lubliniec
Hotel Zamek Lubliniec

Odpoczynek w SPA

Jesteście zapracowaną parą, która w czasie urlopu pragnie odpoczynku? Wybierzcie w takim razie coś z bogatej oferty zabiegów w salonach SPA. Pary mogą korzystać z różnorodnych rytuałów razem lub osobno. SPA bowiem dawno przestało być zarezerwowane tylko i wyłącznie dla Pań.

Wszystkie zabiegi posiadają wersje „dla Niej” lub „dla Niego” i dostosowane są do ich odmiennych potrzeb. Na który z nich warto się zdecydować? – Na twarz polecamy pielęgnujący zabieg o nazwie Uczta Królewska, wzmacniający ochronny płaszcz lipidowy skóry. Jednocześnie oferujemy zabiegi na ciało dla niej i dla niego. Te z pestkami winogron dogłębnie oczyszczają skórę i usuwają zalegające w niej toksyny, pozostawiając skórę gładką, zrewitalizowaną i promieniującą świeżością – mówi Daniela Stier z Hotelu Zamek Lubliniec prowadzącego ekskluzywne SPA.

Zwiedzanie z przewodnikiem

A co, jeśli para oczekuje od urlopu emocji i zdecydowanie bardziej aktywnego wypoczynku? Żądni wrażeń mogą wybrać się na przykład na polowania, których oferta jest mocno zróżnicowana – dostępne są opcje z przewodnikiem, indywidualnie lub grupowo. Licencję myśliwską otrzymujemy w pakiecie razem z prawdziwą ucztą – tradycyjnym wyżywieniem polowym. Oprócz tego są dodatkowe atrakcje, m.in. przyrządzanie dań z własnych łowów lub preparowanie myśliwskiego trofeum. Nudzić nie będą się także ci, którzy lubią sport w nowoczesnym wydaniu. Ukochany przez wielu panów golf jest w ofercie dobrych hoteli dzisiaj standardem. Chętnych nie zabraknie także na bardzo popularny nordic walking. Z kolei dla miłośników zwierząt i tradycji też coś się znajdzie – nauka jazdy konnej pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia. A jeśli pogoda nie dopisze, możemy wybrać sporty nie wymagające aktywności na zewnątrz, jak np. bilard.

Urlop razem lub osobno

Wszystkie atrakcje oferowane są w rozmaitych formach i pakietach. Możemy wybrać zajęcia pojedyncze, cykliczne, odbywać je indywidualnie, w parze lub grupie. Wszystko zależy od potrzeb i zainteresowań. Co bowiem jeśli jedno z nas w czasie urlopu chce tylko relaksu i zabiegów w SPA, a drugie oczekuje przygód, ruchu i nowych wrażeń? Oferty dają możliwość wyboru pakietów atrakcji
specjalnie dla par, gdzie wszystkie zajęcia są połączone lub w opcji oddzielnej, z instruktorem lub bez. Gdy więc ukochany biega po lesie w poszukiwaniu zwierzyny, ona może zażywać relaksującego masażu. Dzięki temu oboje spotkają się wypoczęci i zadowoleni na wieczornej, romantycznej kolacji, w trakcie której też nie zabraknie kulinarnych specjałów rozpieszczających podniebienia. I tutaj
również menu powinno być urozmaicone, aby każdemu smakowało: – Należy pamiętać, że restauracja to nie tylko jedzenie, ale również, a może przede wszystkim, klimat. Odpowiednia muzyka, świece i piękne zapachy umilą nam posiłek – wyjaśnia Daniela Stier.

Podobne informacje