Największy aquapark w Hurghadzie

Hotel Jungle Aqua Park to największy aquapark w egipskiej Hurghadzie.

Wycieczki do hotelu
Jungle Aqua Park,
jak informuje
wyszukiwarka ofert turystycznych
Qtravel.pl,
dostępne są przez cały rok w ofercie biur podróży TUI, Alfa Star, BeeFree, OasisTours, SummerElse, Exim Tours, Rainbow Tours, 7 Islands, Sky Club, Viva Club.

Jungle Aqua Park to czterogwiazdkowy kompleks szczycący się 21 basenami i 35 zjeżdżalniami. Powstał w 2009 roku i stał się największym aquaparkiem w Hurghadzie. Głównymi klientami hotelu są rodziny z dziećmi. Na Jungle Aqua Park składa się 14 basenów lagunowych. Łączą je mosty i kanały – dwa z nich są zimą podgrzewane. Jest 14 ślizgawek dla dzieci oraz 21 zjeżdżalni dla pełnoletnich. Dzieciaki mogą także bawić się na placu zabaw oraz w klubie dla dzieci i mini disco. Mają też dla siebie specjalną restaurację.

Jak informuje QTravel.pl, 690 pokoi w parterowych i dwupiętrowych bungalowach mieści się wokół basenów i większość posiada widok na basen. Wakacyjna wioska stworzona została w klimacie tytułowej dżungli. Każdy pokój ma TV satelitarną, lodówkę, klimatyzację i sejf. Pokoje są skromnie, ale oczywiście utrzymane są w czystości i ładzie.

Hotel znajduje się w drugiej linii zabudowy od morskiego nabrzeża, ale goście mają do dyspozycji prywatną plażę hotelu Dana Beach (ten sam właściciel). Co kwadrans możemy wsiąść do busa przewożącego gości między obiektami. Hotel rozłożony jest na dużej powierzchni i tworzy kompleks z hotelem Alf Leila Wa Leila. Klienci Jungle Aqua Park mogą korzystać z części jego oferty.

Hotel przyjmuje dużo gości, ale nie odczuwamy zatłoczenia – ani na plaży, ani w barach i restauracjach. Pierwsze śniadanie serwowane jest o siódmej, a czternaście punktów gastronomicznych zaprasza do północy. Warto wspomnieć, że dostępne są restauracje tematyczne, serwujące specjały kuchni azjatyckiej, śródziemnomorskiej, marokańskiej czy niemieckiej.

Jungle Aqua Park leży około 15 km od lotniska w Hurghadzie i 20 km od centrum miejscowości. Najlepiej korzystać z zaparkowanych przed hotelem taksówek.

Uwagi klientów dotyczą zbyt małej liczby ratowników przy zjeżdżalniach.

Oficjalna strona hotelu Jungle Aqua Park to pickalbatros.com/jungle/

Podobne informacje