Rekrutacja na animatora Rainbow Tours

20 i 21 kwietnia w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Jupiter w Warszawie odbyła się rekrutacja na stanowisko Animator Czasu Wolnego Rainbow Tours. Dla najlepszych kolejnym etapem jest wyjazd szkoleniowy na Kretę.

Podczas szkolenia wyłonieni zostaną animatorzy, którzy już od połowy czerwca rozpoczną pracę w jednym z hoteli, w których działają kluby dla dzieci i dorosłych, czyli Figlokluby oraz Let’s Holiday.

Chętni do pracy w charakterze animatora (prawie 200 osób) zostali podzieleni łącznie na 11 grup liczących od 10 do 20 osób. Komisja w Warszawie oceniała program animacyjny przygotowany przez uczestników oraz znajomość języka angielskiego. Na wybrane w castingu osoby czeka wyjazd szkoleniowy na Kretę, a później praca w jednym z hoteli Rainbow Tours, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i awansu.

Okazuje się, że praca animatora traktowana jest przez uczestników jako wielka przygoda. Bardzo lubią pracę z dziećmi natomiast dla wielu jest to spełnienie marzeń oraz samorealizacja.

– Chciałabym, aby ludzie częściej się uśmiechali i dzięki animacjom zapomnieli o codziennych problemach. Dla mnie najważniejsze jest to, aby ich wakacje były niezapomniane – mówi Monika, jedna z uczestniczek rekrutacji.

Tegoroczny poziom przygotowanych programów komisja ocenia jako bardzo porównywalny w stosunku do roku ubiegłego. Większość zgłoszeń pochodziła od uczestników odbywających się w całej Polsce cyklicznych szkoleń pod nazwą Akademia Animatorów Czasu Wolnego.

Podobne informacje