Polski Bus – 5 milionów pasażerów

5 milionów przewiezionych pasażerów przez niecałe 3 lata to wynik taniego przewoźnika autokarowego PolskiBus.com

Polski Bus 2014

PolskiBus.com dynamicznie rozwija swoją siatkę połączeń autokarowych. PolskiBus.com rozbudowuje sieć, wprowadza nowe linie i zwiększa swoją flotę. Obecnie oferuje 16 tras, które obsługiwane są przez 98 nowoczesnych autokarów Van Hool Astromega i Altano. Pozostałe nowoczesne i najwyższej jakości pojazdy zamówione w 2013 r. dołączą do floty PolskiBus.com w 2014 r. Pragniemy zapewnić naszym pasażerom bezpieczną, jeszcze bardziej komfortową podróż w atrakcyjnej cenie oraz oferować jeszcze większy wybór kierunków podróży i połączeń.

Komfort i zadowolenie klienta jest zawsze najwyższym priorytetem dla PolskiBus.com. Firma będzie nadal ciężko pracować, aby utrzymać i poprawiać standardy, których jej klienci oczekują. Pragniemy zapewnić, że PolskiBus.com z nowoczesnymi, komfortowymi, ekologicznymi i przyjaznymi dla środowiska autokarami (z uchylnymi siedzeniami, kabiną WC oraz bezpłatnym dostępem Wi-Fi) każdego dnia będzie wyznacznikiem najwyższej jakości.

– Każdego dnia podróżuje z nami coraz więcej klientów. Liczba 5 milionów przewiezionych pasażerów to imponujący wynik, który jest dowodem na to, że odpowiadamy na potrzeby naszych klientów – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com. – W ostatnich miesiącach uruchomiliśmy we Wrocławiu bazę operacyjną i 4 zupełnie nowe linie.

Przykładowe statystyki Polskiego Busa:
16 linii łączących 20 polskich miast i 5 europejskich lokalizacji
98 najwyższej jakości autokarów VanHool Astromega i Altano
50 nowych pojazdów zakupionych w 2013 r. dołączy do floty PolskiBus.com w 2014 r.
Na wybranych trasach na pokładach autokarów serwowany jest bezpłatny poczęstunek
Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację
Bilety można rezerwować na stronie internetowej www.polskibus.com
PolskiBus.com z ogromną radością ogłasza, że przewiózł już 5 milionów pasażerów. To wspaniały wynik przewoźnika po dwóch i pół roku działalności firmy, która weszła na polski rynek w czerwcu 2011 roku. Tylko w ciągu ostatnich 4 miesięcy PolskiBus.com przewiózł milion pasażerów.

Więcej na www.PolskiBus.com

Podobne informacje