Oferta biura podróży ZIMA 2014/2015 [Rainbow Tours]

Sprzedaż oferty na zimę 2014/2015 w Rainbow Tours już rozpoczęta. Na narty, na Sylwestra, ale także na Walentynki oraz urlop w Hiszpanii zabierze nas to biuro podróży. Specjalne oferty przygotowano także dla seniorów. Na dobry początek czekają na nas rabaty nawet do 32% – na skorzystanie z nich mamy czas do 19 września 2014.

Najnowszy katalog Rainbow Tours składa się z dwóch części, zimowej i sylwestrowej. Część zimowa obejmuje narty oraz propozycje alternatywne, takie jak: „Zakochani w…”, czyli wyjazdy walentynkowe, wczasy na Costa Brava oraz Costa del Sol, wycieczkę do Rovaniemi do Świętego Mikołaja oraz objazdówki po Europie, w tym po Hiszpanii i Portugalii. Część sylwestrowa zawiera 14 wyjazdów autokarowych i 15 samolotowych, oraz nowości, między innymi: Lazurowe Wybrzeże, Petersburg, Dublin, Edynburg, Dubaj oraz Nowy Jork.

W ofercie narciarskiej touroperatora znalazły się znane z wcześniejszych edycji: Włochy ( Val di Sole, Val di Fiemme/Fassa, Livigno ) oraz Francja ( Alpe D’Huez). Ten sezon to również zupełnie nowe kierunki dla wielbicieli białego szaleństwa, czyli Andora oraz Pradollano w hiszpańskich górach Sierra Nevada. Wyloty na narty będą się odbywały z Warszawy do Francji, Włoch, Malagi–Sierra Nevada , Barcelony-Andora. Z Poznania, Wrocławia oraz Gdańska klienci polecą na narty do Włoch. W sprzedaży są również same przeloty do Włoch do Werony w cenie już od 970 złotych.

W katalogu pojawiają się po raz pierwszy alternatywne propozycje zimowe. Do nich zaliczyć można cykl 12 wycieczek objazdowych na Walentynki, w których oprócz zwiedzania, klienci mogą liczyć na prawdziwie romantyczną atmosferę. Na zakochanych czeka Paryż, Budapeszt, Wiedeń, Amsterdam, Rzym, Wenecja, Londyn, Barcelona, Dubaj, Marrakesz, Hawana oraz Buenos Aires.

Ci, którzy wolą cieplejsze miejsca, oraz wypoczynek, również się nie zawiodą. Dla nich Rainow Tours przygotował wypoczynek na Costa Brava/Maresme oraz Costa del Sol. Dla lubiących aktywny wypoczynek ze zwiedzaniem i poznawaniem nowych miejsc przygotowano 6 objazdówek po Hiszpanii i Portugalii oraz połączenie zwiedzania i nart w jednym programie „Narty w cieniu Alhambry”.

W ramach wcześniejszej rezerwacji do 19 września 2014 klienci Rainbow Tours otrzymają gratis dodatkowe gwarancje, mają największy wybór ofert i terminów oraz czekają na nich rabaty nawet do 30%. Posiadacze Kart Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% rabatu.

Podobne informacje