Nowości w Sprachcaffe na 2013 rok

Firma Sprachcaffe zajmująca się organizacją podróży językowych za granicą (turystyka językowa) od 1983 roku zaprezentowała nowy katalog na rok 2013, który może być dostarczony zarówno tradycyjną pocztą jak i ściągnięty przez stronę internetową tutaj i zapisany na naszym komputerze.

W katalogu 2013 znajdują się nowe egzotyczne destynacje w Ameryce Łacińskiej jak Ekwador i Kostaryka, poszerzona oferta wakacji językowych dla młodzieży w wieku 13-21 lat a także pierwszy raz oficialnie przedstawiona została nowa szkoła językowa we Florencji będąca najstarszą szkołą języka włoskiego w całych Włoszech a od 2013 należy już do firmy Sprachcaffe gdzie prowadzone będą kursy włoskiego. Posiadane akredytacje wciąż są aktualne tak więc w 2013 roku jakość oferty nauki potwerdzają wciąż takie organizacje jak m.in: ALTO, WYSE, ISO, DIN, English UK, British Council, ACCET, Languages Canada, FDSV, CES Network, Instytut Cervantesa i inne międzynarodowe organizacje.

Rok 2013 jest również okrągłą 30-tą rocznicą powstania firmy Sprachcaffe, której początki były w 1983 roku we Włoszech gdzie dwóch braci Sarno postanowiło uczyć języków obcych. Oficjalnie pierwszą szkołą językową Sprachcaffe była szkoła we Frankfucie.

W nowym katalogu  na rok 2013 możemy znaleźć zarówno tradycyjne i sprawdzone przez lata pozycje, obejmujące naukę 7 języków obcych w 32 szkołach językowych na całym świecie, które są własnością firmy Sprachcaffe, jak również nowe destynacje skierowane do miłośników dalekich podróży i egzotycznej turystyki językowej do tropikalnych miejsc na ziemi.

Oferta podróży językowych została  wzbogacona o dwie destynacje w Ameryce Środkowej i Południowej a mianowicie w stolicy Kostaryki – San Jose oraz w stolicy Ekwadoru – Quito. Oprócz samych kursów językowych można tam również zapisać się na kursy gotowania i tańca, które dopełniają możliwość eksplorowania barwnej kultury Ameryki Łacińskiej wszystkimi naszymi zmysłami.

Ponadto Sprachcaffe  wyszło na przeciw oczekiwaniom seniorom (Dorośli 2.0.), które chcialyby uczyć się języka za granicą w grupach, skupiających kursantów w podobnym przedziale wiekowym oraz cenią sobie możliwość zakwaterowania w samodzielnych pokojach jednoosobowych tak aby komfort pobytu osób dojrzałych był w pełni zapewniony.

Zapraszamy na mix wakacji i nauki podczas podróży językowych za granicę ze Sprachcaffe.
Z poważaniem,
Zespół Sprachcaffe
www.Sprachcaffe.pl

Podobne informacje