Franczyza z Rainbow Tours

W Rainbow Tours sieć biur własnych w ciągu 2011 roku wzrosła z 45 do 57 salonów. Strategia rozwoju sieci sprzedaży przewiduje jednak ważną rolę dla sieci biur franczyzowych.

Touroperator zwiększył liczbę salonów własnych z 45 do 57, co stanowi wzrost o 27 procent w stosunku do roku 2010. Ostatnio otwarte salony na Mokotowie w Warszawie i w Wilanowie z zupełnie nową stylistyką wnętrza, wyznaczyły nowe trendy w wyglądzie i funkcjonowaniu biur. W strategii rozwoju firmy ważną rolę będzie miał również rozwój sieci biur franczyzowych.

– Na chwilę obecną mamy siedem biur działających na zasadzie franchisingu. Naszym celem na ten rok jest stworzenie sieci na poziomie około 30 biur. Szukamy potencjalnych franczyzobiorców zarówno w istniejącej sieci agencyjnej jak i poza nią, wśród nowych podmiotów na rynku sprzedaży usług turystycznych. Nasze największe zainteresowanie skierowane jest na współpracę w miastach o liczbie mieszkańców w przedziale 50-100 tys., w których Rainbow Tours nie planuje otwierania własnych biur sprzedaży-mówi Stanisław Franiak, dyrektor sieci sprzedaży i jednocześnie osoba odpowiedzialna za cały projekt.

Na potrzeby rozwoju sieci franczyzowej został przygotowany wystandaryzowany projekt wizualizacji i wyposażenia biura. Wystrój i sposób prezentacji oferty ma nawiązywać do najnowszych rozwiązań wykorzystanych w nowo otwartych salonach własnych w Warszawie na Mokotowie oraz w Wilanowie. W ramach projektu Rainbow Tours dostarcza pełne know-how w zakresie sprzedaży usług turystycznych i biletów lotniczych. Zainteresowani współpracą mogą liczyć na dostęp do oferty produktowej Rainbow Tours i Bee Free. Otrzymują również gwarancje szkoleń pracowników z zakresu standardów obsługi klienta i technik sprzedaży. Touroperator deklaruje wsparcie w lokalnych działaniach reklamowych oraz prezentację biura franczyzowego w katalogach i na stronie www.

Zainteresowani mogą kontaktować się ze Stanisławem Franiakiem, dyrektorem sieci sprzedaży, pod stanislaw.franiak@rainbowtours.pl

Podobne informacje